Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 81. Bölüm (Dünya Hayatındaki İmtihan)
Tayyip hocamın Risalelere sahip çıkması çok güzel. Bediüzzzaman Said Nursi Hazretleri dindar demokratların desteklenmesini söylemiştir.
Mehdiyete karşı oyun oynandığında yer hiddet eder.
Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 80. Bölüm (Ahir Zamanda İman Zafiyeti)
Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 79. Bölüm (Kuran ahlakıyla yaşama)
Risale-i Nur Külliyatı orijinal halinde kalmalı.
Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 78. Bölüm (Allah rızası için yaşamak)
Yalçın Akdoğan’ın Bediüzzaman Hazretleri’nin talebeleriyle görüşmesi çok güzel olmuş.
Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 77. Bölüm (Müslümanlar arasında çekişme olmaz)
Necip Fazıl Kısakürek ve Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri gençlere model oluşturdular.
Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 76. Bölüm (Allah'a güven ve teslimiyet) Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 75. Bölüm (Namaz ibadetinin önemi)
Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 74. Bölüm (Kuran Yeterlidir) Serap Akıncıoğlu ile Nura Yöneliş - 73. Bölüm (En büyük nimetlerden biri: Sevinç ve Mutluluk)
PKK’lıların Said Nursi Külliyesini yakmaları PKK’nın helak olacağının alametidir. Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 72. Bölüm (Kuran'ın kadına verdiği değer)
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 71. Bölüm (İslam'da şiddet ve terör yoktur) Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 70. Bölüm (Hz. İsa (as), 3. Bölüm)
CHP Bediüzzaman Hazretlerini ve Süleyman Hilmi Tunahan’ı bağrına basarsa milletin kalbini kazanır. CHP yeni afişlerinde komünist propaganda yapıyor, Bediüzzaman Hazretlerinin sözlerine de yer vermeli.
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 69. Bölüm (Hz. İsa (as), 2. Bölüm) Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 68. Bölüm (Hz. İsa (as), 1. Bölüm)
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 67. Bölüm - (Kuran'a göre cehd kavramı) Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 66. Bölüm (Hz. Mehdi (a.s.)'ın talebeleri)
Bediüzzaman Hazretleri Mehdi (as)'ın İstanbul'dan çıkacağını söylemiştir Gizlenen Risale-i Nur Bölümleri - 6
Gizlenen Risale-i Nur Bölümleri - 5 Gizlenen Risale-i Nur Bölümleri - 4
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 65. Bölüm (Ahir Zamanda Deccalin Etkisi) Gizlenen Risale-i Nur Bölümleri - 3
Gizlenen Risale-i Nur Bölümleri - 2 Gizlenen Risale-i Nur Bölümleri - 1
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 64. Bölüm (Peygamberimizin Gizlenen Mucizeleri 3) Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 63. Bölüm (Peygamberimizin Gizlenen Mucizeleri 2)
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 62. Bölüm (Peygamberimizin Gizlenen Mucizeleri 1) Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 61. Bölüm (Mehdiyet Allah tarafından perdelenmiştir)
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 60. Bölüm (Mübarek Ramazan) Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Bediüzzzaman Hazretlerinin talebeleriyle sohbeti çok önemli.
Başbakanımız büyük alimlere hep saygı ve sevgi göstermiştir. Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 59. Bölüm (Bağnazlık Tehlikesi)
Sayın Adnan Oktar Sungur Abi ile tanışmasını anlatıyor. Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 58. Bölüm (Kuran'a Uygun Tebliğ)
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 56. Bölüm (Allah'a İman Etmenin Güzelliği) Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 55. Bölüm (Münafıklar)
Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 54. Bölüm (Mehdiyet Müjdesi) Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri’nin yaşamı nasıldı?
Bediüzzaman Said Nursi Hz. Mehdi (as)’ın birini görevi Darwinizm ve materyalizimi yok etmektir demiştir. Serap Akıncıoğlu ile Nur'a Yöneliş - 53. Bölüm (Mehdiyet Herkesi Kucaklayacak)
Felak Suresi, 1-5 Ayetlerinin Tefsiri (1 Mayıs 2014 tarihli sohbetten) Başbakanımızın başarısının nedeni nedir?